Kons Arayan Mekanlar

74 0

Kons menejeri menajerlik ajansı olan kons menajerlik firması bayanlar için gazinolarda konsluk işi fırsatları sunmaya devam ediyor. İvedi olarak kaliteli ve iyi gazinolarda çalışacak kons bayanlar aranıyor. Siz arayın işiniz hazır!

Kons menejerliği

Tüm Türkiye genelinde özellikle İstanbul gazinolarında, İzmir gazinolarında, Ankara gazinolarında, Antalya gazinolarında, Bursa gece kulüplerinde, Adana pavyonlarında, Aydın eğlence merkezlerinde, Manisa, Çanakkale ve özellikle Balıkesir ile ilçelerinde ki gazinolarda kısacası tüm Türkiye gazinolarında günlük yüksek yevmiye ve bütçe ile çalışacak bayan kons personeller işe acil olarak alınacaktır.Menajerlik Güvencemiz ile tüm turistik gece kulüpleri ve gazinolarda & Turistik Night Kulüplerde ortalama olarak 450 TL – 550 – 850 TL Günlük net ücretler ile çalışmak isteyen 18 – 30 yaşları arasında kons bayan arayan mekanlar da kons olarak çalışmak isteyen bayan personeller işe alınacaktır. Eğlence mekanlarında çalışacak bayanların tecrübeli veya tecrübesiz olması önemli değildir.Acilen çalışmaya başlayabilecek, işini severek yapacak öz güveni yüksek, diksiyonu iyi ve fiziksel özellikleri düzgün, 1,60 ve 1.80 arasında boy uzunluğuna sahip ve seyahat problemi olmayan ful time olarak çalışmak isteyenler tercihimizdir.Ulaşım ücretleri, Kalacak yer, Yeme-içme & Sosyal tüm haklar sağlanacaktır.
18-30 yaşları arasındaki, hanımların bayankons ilanına başvuruları bekleniyor.Kons menejerliği ile tarafımıza başvuracak bayanların ajansımıza karşılanacak imkanları

  • Konaklama imkanı. Kalacak yer problemi olmaz
  • Sosyal tüm haklar (yeme içme, ssk ve konaklama)
  • Günlük net yevmiyeler
  • Tecrübeye göre 450 TL den başlayan net fiyatlar başlayan 850 TL ye kadar devam eden günlük yevmiyeler ile iş imkanı
  • Huzurlu, elit, kaliteli gazinolarda çalışma ve iş imkanı

Kons menejerliği olan acentemize ve sitemizdeki kons iş ilanları kategorisindeki ilanlarımıza başvurarak tüm imkanlardan faydalanabileceğiniz bir işe sahip olabilirsiniz.Kons menejeri arayanlar için Kons menajerlik başvuruları 24 saat açık olanwhatsapp hattından yada telefon görüşmeleri ile almaktadırda başvuru yapabilir bizimle irtibata geçebilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun firmamız Türkiye geneli bir firma olduğu için bir çok seçkin mekan ve gazino ile çalıştığından iş imkanı sağlayabilir. Bize ulaşmak için Whatsapp: 05xxx / Tel: 05xx Menajer ile irtibata geçebilirsiniz. Kons Menajerlik bifirması olup Tüm Türkiye’nin en seçkin gazino ve gece kulüpleri ile işbirliği içerisinde çalışmaktadır. Kons menejeri firmamıza başvuru yaparak tarafımızca sağlanan tüm imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Related Post

Bayan Kons İş İlanları

Posted by - Haziran 21, 2020 0
Tüm Türkiye genelinde bar, gazino gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garsonlar aranıyor. Kons Menajerlik aracılığı ile…

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın

× WhatsApp DESTEK